Extrémne rýchly Rapid life

Autor: Martin Mucha | 5.3.2014 o 4:27 | (upravené 5.3.2014 o 4:34) Karma článku: 6,63 | Prečítané:  1083x

Poisťovňu Rapid Life netreba nijako zvlášť predstavovať. Je známa skôr svojim zlým menom než dobrým. A k zlému menu pridám aj ja malú skúsenosť, ktorá sa stala môjmu známemu.

7.6.2013 mal môj známy - nazvem ho Peter, výročie zmluvy kedy mu skončila. Peter poslal žiadosť o vyplatenie sumy pre prípad dožitia a v dobrej viere, že mu vyplatia čiastku, ktorú si tam mal nasporiť - čakal. Čakal do 27.7.2013 kedy poslal upozornenie do poisťovne, že mu ešte nebola vyplatená suma, ktorá mu právom patrila. Odpovede sa dočkal 2.10.2013, kedy mu bolo povedané, že ma poslať nárokový list.
Nárokový list bol poslaný a peniaze samozrejme stále nikde. Tak sa rozhodol podať ešte jedno oznámenie a bol dokonca navštíviť aj priamo poisťovňu v jej sídle. Tam sa dočkal odpovede, že peniaze sú na ceste. Čo sa však nestalo peniaze neprichádzali, tak 11.12.2013 po dohode s právnikom a prečítaní si pár fór kde ľudia mali podobné problémy podal predbežnú výzvu + trestné oznámenie ktoré mu zhltlo ďalšie peniaze a to nedoplatok za účet 72€ + trovy konania. Dnes je 5. marec. Peťove peniaze ktoré mu právoplatne patria má v rukách stále spoločnosť Rapid Life. Na to, že v preklade názov spoločnosti znamená rýchly život im vyplácanie peňazí ide dosť pomaly.
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Politológ: Dnes je symbolom strednej Európy plot

Havlíček a ďalší cestovali do Ruska a konštatovali, že Rusi sú síce naši slovanskí bratia, jazyk je podobný, ale režim je úplne iný.

TECH

Ako vznikli čísla? Počítať nám pomáha nula

Keď začali mať ľudia viac vecí na počítanie, už im nestačili čiarky na stenách.

EKONOMIKA

Daň z nehnuteľností narástla. Kde ľudia platia najviac?

V Novom Meste nad Váhom zaplatia ľudia až o 330 percent viac.


Už ste čítali?