Osobné skúsenosti s Andrejom Kiskom

Autor: Martin Mucha | 3.3.2014 o 22:30 | (upravené 3.3.2014 o 23:13) Karma článku: 7,60 | Prečítané:  2446x

Pred blížiacimi sa voľbami na post hlavy štátu, by som sa chcel vyjadriť a opísať svoje osobné skúsenosti ku kandidátovi, ktorý má zatiaľ podľa prieskumov najväčšiu šancu dostať sa do druhého kola a ním Andrej Kiska.

Pána Kisku som zaregistroval prvý krát z bilbordu na začiatku minulého leta. Informácií pribúdalo a ja som zistil, že pán Kiska je úspešný manažér, chodí prednášať a píše knihy. Tak som sa rozhodol ho osloviť s viac menej prosbou, či by prišiel vystúpiť pre našu spoločnosť, aby odovzdal svoje manažérske skúsenosti mladým ľudom, ktorý začínajú podnikať. Pán Kiska bol ústretový a povedal, že to nie je problém a rád vystúpi a odovzdá svoje skúsenosti.

 

Žiaľ čas ubehol ako voda a pán Kiska aj po viacerých pokusoch o kontaktovanie ešte stále nebol u nás prednášať. Osobne som sa snažil s ním nejako zblížiť. Napríklad tým, že som navštívil jeho besedy a podujal som sa zbierať podpisy. Pri zbieraní podpisov mi môj otec, ktorého nemôžme označovať za jeho podporovateľa, povedal svoj názor prečo ho nemá rád. Pamätá si ho ešte z čias, keď pracoval pre inštalatérsku spoločnosť a pánovi Kiskovi táto firma robila dom. Chlapi pri príchode na stavbu si rozložili náradie na novú zámkovú dlažbu a pán Kiska ich kôli tomu odtial "vyhnal". Samozrejme potom firma dokončila svoju prácu ako mala a všetko bolo v poriadku. Utrpelo iba ego.

Čo som tým chcel povedať je, že aj napriek tejto skúsenosti ktorá sa stala mne a môjmu otcovi som rozhodnutý podporiť pána Kisku v prezidentských voľbách a dať mu možnosť na jedno volebné obdobie, kôli tomu, že verím v jeho schopnosti a myslím, že takéto chyby robí aj bežný človek a sú oveľa viac odpustiteľné ako napríklad rozkradnutie tohto štátu Ficom.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Politológ: Dnes je symbolom strednej Európy plot

Havlíček a ďalší cestovali do Ruska a konštatovali, že Rusi sú síce naši slovanskí bratia, jazyk je podobný, ale režim je úplne iný.

TECH

Ako vznikli čísla? Počítať nám pomáha nula

Keď začali mať ľudia viac vecí na počítanie, už im nestačili čiarky na stenách.

EKONOMIKA

Daň z nehnuteľností narástla. Kde ľudia platia najviac?

V Novom Meste nad Váhom zaplatia ľudia až o 330 percent viac.


Už ste čítali?